הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מנעולן ביהוד 072-392-2206

מנעולן ביהוד


מנעולן ביהוד
 
שירותיו של מנעולן ביהוד הם דבר שרובנו מעדיפים לא לחשוב עליו. כולנו מקווים להגיע הביתה בשלום תמיד, לפתוח ולנעול את הדלת בקלות, לנסוע ברכב בלי תקלות ולעולם לא להיתקע מחוץ לבית או לרכב. אולם באופן מעשי, רבים מאיתנו הזדקקו בעבר או יזדקקו בעתיד לשירותיו של מנעולן ביהוד. תפקידו של מנעולן ביהוד היא לטפל בכל תקלה שהתרחשה במנעולים מכל הסוגים, החל ממנעולים פשוטים ביותר של דלתות ועד למנועים מורכבים של כספות. בין לבין נמצאת קשת רחבה של סוגי מנעולים כמו מנעולי רכב הכוללים אזעקות, מנעולי רב בריח ומנעולים מורכבים אחרים. מנעולן ביהוד הוא מי שלמד את תחום פריצת המנעולים ויכול לפרות את כל סוגי המנעולים הללו, וגם לתקן תקלות שנוצרו בהם ולהחליף אותם במקרה הצורך. אנו נתקלים בצורך להזמין מנעולן ביהוד כאשר אנו מאבדים את מפתחות הרכב או הבית, כאשר אנחנו נועלים את המפתחות בטעות בתוך הבית או הרכב, כאשר המפתח נשבר או כאשר קורית תקלה אחרת במנעול אשר אינה מאפשרת לנו לפתוח, או לחילופין לנעול, את הדלת.
 

היבטי בטיחות
 
מנעולן ביהוד חייב להיות אדם מקצועי ואמין מאד. על מנת לוודא שהמנעולנים באופן כללי יהיו אנשים ישרים אשר לא ינצלו לרעה, חלילה, את הידע שלהם בפריצת מנעולים, חייבים המועמדים לקורס מנעולנים להציג תעודת יושר מטעם המשטרה, בטרם יוכלו ללמוד את הקורס. כאשר אנו מזמינים מנעולן ביהוד, עלינו לוודא מעל לכל ספק שהוא ישר. גם המנעולן, באותה מידה, חייב לבדוק כי הלקוח שהזמין אותו הוא אדם ישר, ולכן כאשר מנעולן ביהוד נקרא לפרוץ דלת של דירה או רכב, עליו לבקש מן הלקוח מסמכים או הוכחות אחרות שמעידות שהלקוח הוא אכן הבעלים של הדירה או הרכב, ולא, חלילה, גנב מתחיל אשר מנסה לבצע גניבה בדרך יצירתית. מנעולן שמבקש הוכחות כאלה הוא לבטח אדם אמין שניתן לסמוך עליו.
 

ירון המנעולן
 
ירון המנעולן הוא מנעולן ביהוד אשר עוסק בפריצת מנעולים מכל הסוגים כבר שנים רבות. ירון זמין 24/7, ומתמחה בפריצה של כל סוגי המנעולים.

פורץ מנעולים ביהוד | מנעולן רכב ביהוד | פורץ רכבים ביהוד | פריצת מנעולים ביהוד | פורץ ביהוד | מנעולן ביהוד | מנעולן | מנעולן בתל אביב | פורץ רכבים 
קידום אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תפריט דף הבית טלפון