הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מנעולן בתל אביב שאלות תשובות

מנעולן בתל אביב שאלות תשובות

 1. באילו שירותים תוכלו לקבל בתחום המנעולנות מניר המנעולן?
 • ניר מנעולן בתל אביב מבצע שירותים רבים בתחום כמו למשל: החלפת מנעולנים וצילינדרים, ביקורות ותיקון לדלתות ממ״ד, מספק פתרונות נעילה חדשניים מכל הסוגים, החלפת צילינדרים, שירותי שדרוג ותיקון דלתות קיימות, שירותי פריצה של דלת טרוקה או נעולה, שכפולי מפתחות לכל הסוגים של המפתחות, פריצה או פתיחה של רכבים נעולם ועוד.
 

מנעולן בתל אביב - שאלות תשובות כל מה שרצית לדעת

2. כמה זמן לוקח לניר המנעולן להגיע למקום שבו אתם זקוקים לו?
 • ניר הוא מנעולן אשר עובד ללא הפסקה - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כולל סופי שבוע וחגים כך שבכל בעיה שיש לכם אתם יכולים לפנות אליו. תוך זמן קצר מרגע הקריאה ניר או מנעולן אחר שעובד יחד איתו יגיעו אליכם לטיפול בבעיה. למעשה תוך 25 דקות אנו מתחייבים להגיע למקום שבו אתם תקועים ולסייע לכם בכל מצב.
3. מדוע לבחור בניר המנעולן כמנעולן שלכם ?
 • ראשית כל ניר המהיר הוא בעל מקצוע מנוסה, וותיק אשר פועל בתחום המנעולנות כבר המון שנים. לניר המהיר הסמכה מקצועית מתאימה, הוא מגיע תוך זמן קצר שזה אולי אחד הדברים הכי חשובים כשאנו תקועים ובעיקר הוא מבין את הסיטואציה שבה אתם  נמצאים, מזדהה אתכם ומוכן לספק לכם שירות מהיר, איכותי ומקצועי.
4.מה זה מפתח פרפר ומהם היתרונות שלו?
 • מדובר במנעול שמחובר בחלק הפנימי של הדלת לצילינדר ולכן אין צורך לעשות שימוש במפתח בכדי לפתוח אותו. מדובר במנגנון נעילה מאוד בטיחותי שכן אם חס וחלילה משהו קורה בתוך הבית הרבה יותר קל להימלט החוצה. בנוסף אם מישהו נתקע בתוך הבית ואין לו גישה אל הדלת, הרבה יותר קל לחלץ אותו בהשוואה למנעול רגיל שבו המפתח לרוב יהיה בתוך המנעול ואז חייבים לפרוץ .את הדלת.
5. האם יש  למגנון זה חסרונות?
 • כן. החיסרון של מנעול מהסוג הזה הוא במצב של פריצה בעיקר בבתים פרטיים בהם גנבים מחפשים גישה נוחה לפריצה דרך החלון ואז הם יכולים ממש בקלות לצאת החוצמה. בבתים עם ילדים חייבים לנעול גם את הבריח העליון כדי למנוע יציאה חופשית שלהם.
6. איך בוחרים את סוגי המנעולים?
 • את המנעולים כדי לבחור בהתאם לגילאים של האנשים המתגוררים בבית, בהתאם לסוג הבית - דירה, פנטהוז, בית פרטי וכמובן על פי התקציב. בכל מקרה שלא יהיה מומלץ להתייעץ עם מנעולן מקצועי שיסייע לנו בבחירה הכי נכונה לנו ולהשקיע במנעול איכות שישרת אותנו נאמנה ויספק לנו רמת בטיחות ובטחון הוגנת.
7. איך פורצים דלת?
 • יש שתי שיטות עיקריות לפריצה של דלתות. במצבים רגילים משתמשים בשיטה העדינה עם כלים ספיציפיים אשר מסייעים לפרוץ את מנעול הדלת מבלי לגרום לו נזק. במקרים קיצוניים יש לבצע פריצה קצת יותר אינטנסיבית הכוללת קדיחה ולכן לאחר הפתיחה של הדלת חייבים להחליף את המנעול.
8. האם ניתן לשחזר כל מפתח?
 • את רוב סוגי המפתחות אכן ניתן לשחזר.
9. איך תדעו שהמנעולן שבחרתם אכן מקצועי?
 • חשוב לוודא שהמנעולן מחזיק בתעודה מלשכת התעסוקה אשר מאפשר לו לעסוק במקצוע מבחינה חוקית. מומלץ לשאול את המנעולן כמה שאלות מקצועיות ולתאר לו את הסיטואציה שבה אתם נמצאים, לבקש הצעת מחיר טלפונים ורק אז להזמינו.
10. האם תמיד צריך להחליף צילינדר?
 • ממש לא, החלפת הצילינדר תלויה בסיטואציה, האם יש לבצע פריצה ומה סוג הפריצה, מה המצב של המנעול וכו׳. 
קידום אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תפריט דף הבית טלפון