הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מנעולן רכב - ניר המהיר 072-392-2206

מנעולן רכב - ניר המהיר

 
מנעולן רכב
כל בעל רכב מכיר את התחושה המעיקה של "בעיה באוטו" – בעיה שתמיד מתרחשת בזמן הגרוע ביותר, בעת הלחץ הגדול ביותר, ועם התוצאות הגרועות ביותר. בעיות מתסכלות במיוחד הן תקלות שמונעות את הכניסה לרכב או את התנעתו: בעיה במנעול של דלת הרכב, או במערכת האזעקה, או במשבת המנוע (אימובילייזר) – אולי בעקבות ניסיון פריצה –  שלא לדבר על מצבים מביכים כגון אובדן
 
מפתח או נעילה של הרכב כאשר המפתחות בפנים, או ילד שנעל את עצמו ברכב עם המפתח, או חס וחלילה תאונה שבעקבותיה אין אפשרות לפתוח דלת. אינך יכול להכנס לרכב שלך – היש בעיה מתסכלת מזו? מה לעשות? להזמין שירותי פריצת מנעולים
 
קודם כל, לקחת נשימה עמוקה... ולחשוב בהיגיון. לכל רכב לפחות שתי דלתות, אולי אפשר לפתוח דלת אחרת? או לפתוח חלון – אולי אפילו במחיר שבירת השמשה? אולי אפשר לפתוח את דלת תא המטען, להוריד משענת של המושב האחורי וכך להיכנס? אולי המפתח הרזרבי בהישג יד? אולי אפשר להביא אותו מהבית בעזרת מונית? אולי מערכת האזעקה נעולה בגלל שהמצבר חלש מדי? אולי מערכת ההגנה ננעלה בגללל ניסיונות חוזרים להקיש קוד לא נכון ויש להמתין 30-20 דקות עד ש"תירגע"? אולי אפשר להתייעץ בטלפון עם חבר שמבין עניין, או עם המוסך שלכם?
 
אם אין פתרון, כנראה שאין מנוס אלא להזמין מנעולן רכב איש מקצוע מומחה שמוסמך לטפל בכל מגוון הנושאים של מנעולים לרכב ומנגנוני הגנה ונעילה לרכב. מנעולן רכב יוכל לפרוץ לתוך הרכב תוך גרימת נזק מינימלי, או אפילו בלי לגרום נזק כלל. מנעולן רכב יוכל לטפל במערכות האלקטרוניות של נעילת הרכב, שנעשות מתוחכמות ומסובכות יותר ויותר מידי שנה. מנעולן רכב יוכל להחליף את כל הסוגים של מנעולים לרכב או את המפתחות שלהם, או לשכפל וליצור מפתחות חדשים. מנעולן רכב בעל ניסיון יוכל לטפל במערכת החשמל שמזינה את המערכות האלקטרוניות ולתקן אותה. בעת צרה ומצוקה, מנעולן רכב הוא הכתובת לעזרה מהירה!
 
כמובן, מנעולן רכב טוב מספק שירותים שקשורים למנגנוני הנעילה וההגנה ברכב לא רק בשעת חירום. שירותים של שכפול מפתחות, התקנת מערכות אזעקה והגנה, התקנה או שיפור של מנעולים לרכב – את כל הפעולות האלה כדאי לבצע אצל מנעולן רכב מומחה ואמין בזמן הנכון, כלומר: לא להמתין עד שתקרה תקלה ויתרחש מצב חירום, אלא לדאוג מראש למערכות אמינות ותקינות. זו המלצה טובה לא רק מבחינה תפעולית אלא גם מבחינה כספית, משום שתיקון דחוף של תקלה בזמן מצוקה תמיד יעלה כסף רב.
 
כיצד בוחרים מנעולן רכב אמין וטוב? כמובן, הדרך הטובה ביותר היא להסתמך על המלצה של חברים וקרובים, או לפנות למנעולן שכבר שירת אתכם היטב בעבר. אפשר כמובן לחפש מנעולן רכב באחד האתרים של בעלי מקצוע ושירותים מקצועיים, או באחד המדריכים המסווגים. רצוי לחפש מראש, לזהות מנעולן רכב שאתו תרצו לעבוד ולשמור את שמו ומספרו בטלפון הסלולרי שלכם – הרי אם תהיו "תקועים" מחוץ לרכב במקום כלשהו, מן הסתם לא תוכלו להתחיל לחפש באינטרנט! לחילופין, תוכלו להתקשר בטלפון למישהו שיוכל לחפש עבורכם ואולי אף להתקשר בשמכם.
 
אלמנט חשוב מאוד באיכות השירות של מנעולן רכב טוב הוא זמן ההגעה שלו, ויש לברר נקודה זו כאשר מתקשרים לבקש עזרה. ברור כי מנעולנים בתל אביב לא  יוכלו לעזור לכם אם אתם תקועים בחיפה, וברור כי מנעולנים בתל אביב לא יעזרו לכם, אם תהיו תקועים בתל אביב... מנעולן רכב טוב יגיע לרכבכם תוך זמן קצר ויעניק לכם שירות מהיר, וזאת אינדיקציה מצוינת לתודעת השירות שלו ולאיכות השירות שהוא מציע.
 
מנעולן רכב:

בעבר מערכות הנעילה של המכוניות היו בסיסיות ופשוטות מאוד, לעומת זאת כיום השתכללו רמות המיגון והנעילה של הרכבים. כל הרכבים מאופיינים במערכות נעילה ואזעקות איכותיות, ייחודיות, מתקדמות וברמה הגבוהה ביותר. לפיכך בעת תקלה יש לקרוא אך ורק לבעל מקצוע מקצועי ומיומן.
למרות הנטייה לחשוב כי כל מה שעושה מנעולן רכב לפרנסתו הוא לבצע פריצה לרכבים, לשחזר מפתחות שנשברו, להחליף צילינדרים לדלתות ולשכפל מפתחות חדשים, הרי שיש לו עוד מגוון עיסוקים ואפשרויות הקשורים לעולם הרכב.
 
במקרים אלה נזדקק לשירותי מנעולן לרכב:
אובדן המפתחות לרכבמפתחות לרכבים נאבדים לעיתים או נגנבים, ולצערנו הרב מקרי אובדן מפתחות רכבים הינם רבים. 
במקרים אלו נבקש מנעולן רכב על מנת שיבצע שיחזור מפתחות לרכב. פעולת שיחזור מפתחות לרכביםתתבצע כמובן רק בהצגת מסמכי בעלות מקוריים של בעל הרכב בהתאם לת.ז., או במקרה של עסק באמצעות מסמכים של מיופה כוח מטעם בעל העסק.
שיכפול מפתחות לרכביםבמקרה שישנם מספר נהגים על אותו כלי רכב או כאשר מדובר על עסק- כאשר ישנם מספר עובדים על כלי רכב יחיד. אנו ממליצים בכל מקרה לשכפל לכםמפתחות רזרביים. מומלץ שלכל נהג יהיה עותק של מפתח משלו למקרה שלא יקרה מצב שאחד הנהגים שכח את מפתחות הרכב במקום כלשהו, וכן שכפול למקרה אחר- לחסיכת כסף במקרה של איבוד המפתח. תמיד טוב שיהיה עותק נוסף. פעולת שיכפול מפתחות לרכב מתבצעתבהצגת מסמכי בעלות על כלי הרכב או בהצגתתעודת ייפוי כוח מטעם בעל הרכב.
שירות שכפול מפתח לרכב עד בית הלקוח- שירות חדש של ירון מנעולים בתל אביב!
כאמור הכנת מפתחות חדשים לרכב וכמובן שיכפול מפתחות לרכב דורשות מיומנות 
רבה ושימוש בציוד חדיש מתוחכם ויקר ערך. בכל מקרה מומלץ לבצע את הפעולה רק באמצעות מנעולןמורשה בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל.


איזורי שירות במרכז:                 איזורי שירות בשפלה ודרום:
מנעולן רכב בתל אביב                    
מנעולן רכב בנס ציונה
מנעולן רכב ברמת גן                       מנעולן רכב ביבנה
מנעולן רכב בגבעתיים                     מנעולן רכב ברחובות
מנעולן רכב בפתח תקווה                מנעולן רכב בגדרה
מנעולן רכב ביהוד                           מנעולן רכב באשדוד
מנעולן רכב באור יהודה                   מנעולן רכב בגן יבנה
מנעולן רכב בחולון                           מנעולן רכב באשקלון
מנעולן רכב בבת ים                         מנעולן רכב בקרית מלאכי
מנעולן רכב באזור                            מנעולן רכב בקרית גת
מנעולן רכב בבאר יעקב                                    
מנעולן רכב בראשון לציון
אנו מספקים את כל מגוון שירותי המנעולנות של מנעולן רכב:
שכפול מפתחות רכב מכל הסוגים הכוללים מפתח בעל ציפ אלקטרוני בתוכו או בתוך השלט עד בית הלקוח ללא תוספת תשלום.
שחזור מפתחות לרכב בעקבות אובדן או גניבה.
קידוד של כל סוגי המפתחות לרכב
פורץ רכבים בעלי מנגנון וואקום של נעילה
פריצת מנעולי הגה ומנעולי ידית הילוכים מסוגים שונים
תיקון מערכות נעילה פגומות של מכוניות (כתוצאה משחיקה או פריצה)
תיקון ושיפוץ סוויץ' מקולקל, או החלפתו במקרה הצורך
תיקון מנגנוני דלתות רכב שנפגמו בפריצה או תקלה או תאונה חלילה
פתיחה ו'שחרור' של תא מטען (גם של תא מטען חשמלי)
פריצת רכבים מכל הסוגים כולל רכבים גרמניים חדישים בעלי מנגנוני וואקום מיוחדים הקשים לפריצה בעזרת כלי דגדוג.
שכפול מפתח מצילינדר דלת הרכב
שיפוץ שלט מקורי
תיקון מערכות אזעקת הרכב
תיקון החלפת קודנים- הקודנים דרושים לשם ההגנה ולשם הביטוח. זהו אמצעי מיגון סטנדרטיהמספק הגנה כפולה לרכב, מכאנית ואלקטרונית. השינונים של המפתח משמשים כטביעת אצבע ייחודית למערכתהפינים בתוך הצילינדר של הסוויץ', האחראי על ההתנעה, תיקון והחלפת אימובילייזר בשילוב מפתחות לרכב- אמצעימיגון רכבים זה משלב אימובילייזר, מנגנון מיגון זה מסייע נגד פריצת רכבים ומספק דרגתמיגון גבוהה מומלץ להשתמש בו. תפקידו של האימובילייזר הוא גרימת ניתוק במערכת האחראית להתנעת הרכב. האימובילייזר יוצר מן מעגל חשמלי עוקף למערכת החשמלית שלההתנעה לבדה ויוצר מעקף נוסף למערכת החשמלית של אספקת הבנזין למנוע. הניתוקהכפול מומלץ, מאחר שהוא מוסיף לנו מעטפת מיגון נוספת בפני פריצת רכבים.
בקיצור אמצעי מיגון זה נותן לנו שילוב של מיגון מכאני יחד עם מיגון חשמלי של השלט. 
שכפול שלט לשער חשמלי


מחפשים מנעולן רכב
? התקשרו עכשיו 050-832-7822

איזורי שירות במרכז:                 איזורי שירות בשפלה ודרום:
מנעולן רכב בתל אביב                    מנעולן רכב בנס ציונה
מנעולן רכב ברמת גן                       מנעולן רכב ביבנה
מנעולן רכב בגבעתיים                     מנעולן רכב ברחובות
מנעולן רכב בפתח תקווה                מנעולן רכב בגדרה
מנעולן רכב ביהוד                           מנעולן רכב באשדוד
מנעולן רכב באור יהודה                   מנעולן רכב בגן יבנה
מנעולן רכב בחולון                           מנעולן רכב באשקלון
מנעולן רכב בבת ים                         מנעולן רכב בקרית מלאכי
מנעולן רכב באזור                            מנעולן רכב בקרית גת
מנעולן רכב בבאר יעקב                                    
מנעולן רכב בראשון לציון
 
 
מנעולן רכב:

בעבר מערכות הנעילה של המכוניות היו בסיסיות ופשוטות מאוד, לעומת זאת כיום השתכללו רמות המיגון והנעילה של הרכבים. כל הרכבים מאופיינים במערכות נעילה ואזעקות איכותיות, ייחודיות, מתקדמות וברמה הגבוהה ביותר. לפיכך בעת תקלה יש לקרוא אך ורק לבעל מקצוע מקצועי ומיומן.
למרות הנטייה לחשוב כי כל מה שעושה מנעולן רכב בתל אביב לפרנסתו הוא לבצע פריצה לרכבים בתל אביב, לשחזר מפתחות שנשברו, להחליף צילינדרים לדלתות ולשכפל מפתחות חדשים, הרי שיש לו עוד מגוון עיסוקים ואפשרויות הקשורים לעולם הרכב.
 
במקרים אלה נזדקק לשירותי מנעולן לרכב במרכז:
אובדן המפתחות לרכב- מפתחות לרכבים נאבדים לעיתים או נגנבים, ולצערנו הרב מקרי אובדן מפתחות רכבים הינם רבים. 
במקרים אלו נבקש מנעולן רכב בתל אביב על מנת שיבצע שיחזור מפתחות לרכב. פעולת שיחזור מפתחות לרכבים תתבצע כמובן רק בהצגת מסמכי בעלות מקוריים של בעל הרכב בהתאם לת.ז., או במקרה של עסק באמצעות מסמכים של מיופה כוח מטעם בעל העסק.
שיכפול מפתחות לרכבים- במקרה שישנם מספר נהגים על אותו כלי רכב או כאשר מדובר על עסק- כאשר ישנם מספר עובדים על כלי רכב יחיד. אנו ממליצים בכל מקרה לשכפל לכםמפתחות רזרביים. מומלץ שלכל נהג יהיה עותק של מפתח משלו למקרה שלא יקרה מצב שאחד הנהגים שכח את מפתחות הרכב במקום כלשהו, וכן שכפול למקרה אחר- לחסיכת כסף במקרה של איבוד המפתח. תמיד טוב שיהיה עותק נוסף. פעולת שיכפול מפתחות לרכב מתבצעתבהצגת מסמכי בעלות על כלי הרכב או בהצגתתעודת ייפוי כוח מטעם בעל הרכב.
שירות שכפול מפתח לרכב עד בית הלקוח- שירות חדש של ירון מנעולים!
כאמור הכנת מפתחות חדשים לרכב וכמובן שיכפול מפתחות לרכב דורשות מיומנות רבה ושימוש בציוד חדיש מתוחכם ויקר ערך. בכל מקרה מומלץ לבצע את הפעולה רק באמצעות מנעולן מורשה בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל.


תגיות: מנעולן רכב, מנעולן לרכב, שכפול מפתחות לרכב, קידוד מפתחות רכב אזורי פעילות של מנעולני הרכב: תל אביב, רמת גן, בת ים, חולון, גבעתיים, בני ברק, ראשון לציון, אזור, רמת השרון, ראש העין, פתח תקווה, יהוד, גני תקווה, סביון, גבעת שמואל,כוכב יאיר, נס ציונה, אור יהודה,קרית אונו, הרצליה, כפר שמריהו, נתניה, רעננה, כפר סבא,קדימה, אריאל, הוד השרון, אשדוד, רחובות, יבנה, גן יבנה, אשקלון, באר שבע, קרית גת, קרית מלאכי, מזכרת בתיה, נתיבות, אופקים, מודיעין,מנעולן רכב בתל אביב | מנעולן רכב בראשון לציון | מנעולן רכב באשדוד | מנעולן רכב בחולון | מנעולן רכב בגדרה | מנעולן רכב בנס ציונה | מנעולן רכב ברמת גן | מנעולן רכב בבני ברק | מנעולן רכב ביהוד | מנעולן רכב ביבנה | מנעולן רכב באשקלון | מנעולן רכב בבת ים | מנעולן רכב בפתח תקווה
קידום אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תפריט דף הבית טלפון