הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
פורץ מנעולים מומחה ברחובות - ניר המהיר

פורץ מנעולים ברחובות - ניר המהיר למענך


 
פורץ מנעולים ברחובות
 
כאשר אנחנו חושבים על פריצה של מנעולים, האסוציאציה הראשונה שעולה לרובנו בראש היא אסוציאציה של גנבים, פורצים, שודדים, אשר מגיעים באישון לילה לבית או לרכב שאינו שייך להם, ופותחים את המנעול שלהם בדרכים נסתרות ובלתי חוקיות, על מנת לבצע גניבה. אולם לפריצה של מנעולים יכולה להיות משמעות שונה לחלוטין, משמעות חיובית שנחוצה לעיתים לכל אחד מאיתנו. מי לא חווה מצב שבו המפתח שלו נתקע בחור המנעול, ולא הסתובב בו כראוי? מי לא גילה לפחות פעם אחת בחיים כי מפתחות הרכב או הבית שלו אבדו? מקרים כאלה עשויים להתגלות כתקלות מינוריות, כאשר המפתחות משתחררים בתוך שניות ספורות או נמצאים בכיס השני. אולם לא אחת אנו מגלים כי אכן, נתקענו מחוץ לבית או מחוץ לרכב, בלי יכולת לפתוח אותם. במקרים אחרים אנו דווקא מצליחים לפתוח את הדלת, אך מגלים כי המפתח נשבר בפנים ואין לנו אפשרות לנעול את הדלת בחזרה. בכל המקרים הללו ובמקרים נוספים, אנו מזמינים פורץ מנעולים ברחובות, אשר יתקן את התקלה ויפרוץ את המנעול, על מנת שנוכל שוב להשתמש בו בבטחה.
 

ירון המנעולן
 
ירון המנעולן מתמחה מזה שנים רבות בתחום הזה של פריצת מנעולים. ירון משמש כפורץ מנעולים ברחובות ובערים הסמוכות לה, והוא זמין לקריאות בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה, כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו להזמין אותו וליהנות משירות מהיר ומקצועי. ירון מחזיק ברישיון משטרתי לעסוק בפריצת מנעולים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מזמינים אדם מקצועי ואמין, שיבצע את מלאכתו נאמנה. כאן המקום לציין, כי לימודי פריצת מנעולים כרוכים בהמצאה של תעודת יושר מן המשטרה, משום שמוסדות הלימוד המלמדים את התחום הזה חייבים לוודא שהסטודנטים הינם אנשים ישרים, שאינם רק מוכשרים לנושא אלא גם אמינים, וישתמשו בידע שלהם לטובה בלבד. בסיום הקורס מקבלים הבוגרים רישיון מטעם משטרת ישראל לעיסוק בפריצת מנעולים. ירון המנעולן נעולים ברחובות, אינו יוצא מן הכלל, כמובן, והוא מצויד ברישיון הנ"ל, אשר מאפשר לו לעסוק בתחום בבטחה.


מנעולן ברחובות | מנעולן רכב ברחובות | פורץ רכבים ברחובות | פורץ כספות ברחובות | שכפול שלטים לרכב ברחובות | מנעולן בתל אביב | מנעולן


 
קידום אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תפריט דף הבית טלפון