הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
שחזור מפתחות לרכב - ניר המהיר

שחזור מפתחות לרכב - ניר המהיר

 

 

 

שחזור מפתחות לרכב – דאגה אחת פחות

 

אחד הדברים שאנו הכי מפחדים לאבד, זה את המפתח לרכב – בכל זאת מדובר באחד הדברים החשובים לנו ביותר. כיום ישנם חברות ומנעולנים רבים אשר מציעים לנו את האופציה של שחזור מפתחות לרכב אשר הלכו לאיבוד – אך האם מדובר באופציה הטובה ביותר מבחינתנו? וכיצד נוכל להבטיח שהשחזור יהיה מדויק למקור?

 

שחזור מפתחות לרכב – ברוכים הבאים למאה ה-21

 

רק לפני כמה שנים, במידה והיינו מאבדים את המפתח לרכב – היינו נמצאים בבעיה אמיתית. מצד אחד אין לנו אפשרות להיכנס אל הרכב מכיוון שהמפתח איננו אצלנו, ומצד שני אין לנו יכולת לשכפל או להשיג העתק של המפתח אשר הלך לאיבוד – ואנו נאלצנו לפנות אל האופציה של החלפת המנעול והצילינדר ברכב – דבר שהיה עולה אלפי שקלים.

 

כיום מנעולנים רבים מציעים לנו את האופציה של שחזור מפתחות לרכב, שעל פניו נראית כהחלטה האידיאלית עבורנו בכל הנושא של איבוד מפתחות לרכב. בשורה התחתונה מדובר כיום בדרך הטובה שלכם לכסות את האובדן של המפתח לרכב, וכל זאת מבלי לפגוע בשגרה היומיומית שלכם. בנוסף ההיבט הכלכלי משחק פה תפקיד כאשר כיום תמורת כמה מאות שקלים ניתן לשחזר את המפתח לרכב שלכם, לעומת החלפת כל המנעולים ברכב אשר עשויה להגיע לעיתים לאלפי שקלים.

 

תוכלו להבטיח גם את האיכות של שחזור המפתחות לרכב באמצעות פנייה אל איש מקצוע מוסמך ומנוסה בתחום השחזור. חשוב שתדעו – שמנעולנים רבים יודעים לבצע את עבודת השחזור, אך מומלץ שתפנו אל אותם אנשי מקצוע אשר מתמחים ועוסקים כבר כמה שנים בשחזור מפתחות ולא רק בעבודה של מנעולנות ופריצה לרכבים. בסך הכול מדובר בעבודה רגישה מאוד אשר מחייבת את המנעולן בתל אביב להיות מיומן מספיק על מנת לעמוד במבחן התוצאה ולהצליח בו כמובן.

 

מיטב יצרני הרכב מיצרים כיום את מפתח הרכב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הנועדה להגן על הרכב מפני גנבה.מפתחות הרכב נושאים בתוכם שבב אלקטרוני מיוחד הנושא בתוכו את כל המידע המזהה את הרכב ומאשר את הדלקתו.ללא השבב לא ידלק הרכב וללא הציוד הנכון לא ניתן לשכפל את המפתחות.

 

אצלנו תמצאו את הציוד הכי עדכני ואת הידע הנרחב אשר יאפשר לנו לשכפל את המפתחות של רכבכם בצורה מדויקת ללא תקלות כדי כשתזדקקו למפתח נוסף הוא יהיה שם בשבילכם.כמו כן ניתן לקבל אצלנו שירות שחזור מפתחות לאחר שאבדו כל המפתחות של הרכב ללא צורך בהחלפת סוויטש או מנעולים ברכב ובכך תחסך מכם הוצאה ניכרת הכרוכה בהחלפת כל המנעולים ברכב.

 

 

נשמח לעמוד לשרותכם 24 שעות ביממה ולפתור עבורכם כל תקלה
072-392-2206 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
קידום אתרים
   הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
תפריט דף הבית טלפון